havlu

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne oyaları inceliği ve zarafeti ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. En yeni ve en güzel iğne oyası havlu kenarı modelleri bayanları büyülüyor. Bayanlar için geniş bir ihtiyaç ve kullanım alanı oluşturmakta ve evlerin en özel alanlarında sergilenmektedir. Son yıllarda banyolarda sıklıkla tercih edilmekte ve banyoların rengine uygun modeller tercih edilmektedir. Fayans renkleri ile zıt olarak da tercih edilebilir. Örneğin mavi bir fayans üzerine pembe kenarlı bir iğne oyası havlu yapılabilir.

Çeyizler de iğne oyalı havlu olmadan olmaz. Hatta birden fazla iğne oyalı havlu çeyizlerin en önemli kısmını teşkil eder. Senenin en çok ilgi gören modellerinden ve yapılışlarından biraz bahsedelim. Yeni çıkan modellerde çift kat modeller ve bu modellerde rengârenk bir görünüm göze çarpmaktadır. Yeşil yapraklar ile ince ince süslenen modeller iğne oyasının değerini en güzel şekilde yansıtmaktadır. Bayanlar bu alandaki yaratıcılıklarını ve hünerlerini her geçen gün daha çok ortaya çıkarmaktadır. Öğrendikten sonra büyük bir zevkle yapılan iğne oyalarında badem modeli de vazgeçilmez modeller arasında yer almaktadır.

Küçük papatya modelleri, gelincik modelleri de bayanların zevkli tercihleri ile ayrı bir güzellik sergilemektedir. Havlunun iki tarafına da örülmekte ve havlu üzerine küçük motifler yapılarak daha çekici gözükmektedir. Bayanlar bu modelleri evlerinde daha farklı şekillerde uygulayabilir ve yeni modeller ortaya çıkarabilirler. İğne oyaları hem maddi hem de manevi değer taşımakta ve uzun yıllar sonra bile değerini korumaktadır.

havlu kenarı
havlu kenarı

iğne oyası havlu kenarı

güllü havlu
güllü havlu
sarı beyaz havlu
sarı beyaz havlu
havlu
havlu
saksı desenli havlu kenarı
saksı desenli havlu kenarı

admin

BiModa.Net Admini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*