havlu kenarı (5)

Havlu Kenarı Fiyatları

Siz ben havlu deyince harika bir havlu kenarı olan modellerden başkasını tanımam diyorsanız o halde gerek çeyiz için, gerekse günlük hayatınızda kullanmak için bol miktarda ya kendiniz yapıyor olacaksınız, yan da satın alıyor olacaksınız. Bu işte maalesef her kes başarılı olmak zorunda değil. Birçok kadın uğraştığı halde iyi bir el işçiliği yapamıyor ve modeller de kaymalar olarak kaliteli duruş sergilemiyorlar. İşte bu gibi anlarda sizin için en doğrusu özel olarak satın almanızdır.

Havlu kenarı fiyatlarını araştırdığımızda aslında birçok farklı fiyat buluyoruz. Genellikle her şeyi ile hazır almak istiyorsanız, biraz daha yüksek bir ücret ödeyebilirsiniz. Aksi takdirde sizin halı hazırda işlenmeyi bekleyen havlularınız olabilir ve dilerseniz bunları işletmek için de birini buluyor olabilirsiniz. Peki, iğne oyasımı yok da dantel kenarı mı? Bu iki çeşitte birbirinden farklı modellerden oluşuyor. Dantel biraz daha büyük motiflerden oluşmasına rağmen fiyatları çok daha uygundur. İğne oyası ile yapılan havlu kenarı ise biraz daha küçük motif ama yine de daha fazla ücrete sahip olur. Bunun neden ise iğne oyasının hem yapımının çok zor olması, hem de herkes tarafında yapılmasıdır. Bir mutfak havlusunu ele aldığımızda fiyatların 10 liradan başladığını görüyoruz. İlk bakışta aslında çok uygunmuş diye düşünebilirsiniz ama ihtiyacınız olduğunda birden fazla gereksinim duyacağınızı da unutmayınız.

Özellikle anneler çocukları için en az 30 çift hatta daha fazla sayıda havlu koymaya çalışır. Bunların hepsini özle olarak yaptırmak istediğinizde zaten ortaya çıkan fiyat da belli olmuş oluyor. Eğer sizler bu ürünleri satın almayıp kendiniz yapanlardansınız, inanın ki çok şanslı ve yetenekli insanlardan birisiniz. Havlu kenarını hem kendinize yapabilir hem de dilerseniz satabilir hatta hediye bile edebilirsiniz.

admin

BiModa.Net Admini

Havlu Kenarı Fiyatları” üzerine yorum

  1. annemin kendinde olmayıp; komşuda görüp, beğendiği havlu kenarı örneği karşısında sergilediği tutum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*